AïOLI 13 listopada obchodzić będzie swoje 5 urodziny!

Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, 5lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra. 
Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulic w AïOLI nigdy nie brakowało gości. Od porannych godzin, po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki.
 W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AIOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

 AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.

To już 5 urodziny AïOLI – organizatorzy nie spoczęli na laurach, przygotowując swoim gościom atrakcje. W końcu taką okazję należy odpowiednio uczcić! 

Już w najbliższy poniedziałek 13.11.2017 widzimy się w AïOLI przy Świętokrzyskiej 18.

 Co czeka na wszystkich gości? 

Od rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne „hi5” do dowolnej kawy – wystarczy przybić piątkę kelnerowi (yassss :D), cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!

Od godziny 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull

Dodatkowo podczas wieczoru wyłonimy zwycięzców konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.

To nie wszystko, więcej na miejscu 😀 bo #aiolicięzadowoli

Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział:
https://www.facebook.com/events/157618191502617/