Adidas wraz ze Street Supply oddadzą hołd serii Equipment

Linia odzieży i obuwia ze sportowym DNA oraz bogatą historią doczekała się kolejnej odsłony. Już 2 września, z okazji zbliżającej się premiery, adidas wspólnie z warszawskim butkiem Street Supply otworzy dla wszystkich przestrzeń inspirowaną bogatym dziedzictwem EQT.

Początki linii Equipment sięgają lat 90-tych. Ubrania i buty stworzono z myślą o sportowcach. Nadano im charakterystyczne zielono-czarno-białe kolory, a w butach pojawił się innowacyjny w tamtych czasach, wspierający ruchy stopy system Torsion. Wraz z początkiem bieżącego roku adidas Originals zaprezentował nowe oblicze EQT. Odświeżono kolorystykę, pojawiły się również nowoczesne i futurystyczne sylwetki butów, takie jak np. EQT Support 93/17.

W tym sezonie marka robi kolejny krok i prezentuje następne odsłony dobrze wszystkim znanych klasyków, choćby EQT Support RF. Pojawia się również zupełnie nowy model – EQT Racing ADV, stworzony z myślą o damskiej części odbiorców. But inspirowany starszymi wersjami EQT ADV posiada elastyczną cholewkę z materiału Primeknit na której wyraźnie zaznaczono detale. Kolekcje obuwia uzupełnia techniczny i futurystyczny EQT Support 93/17 osadzony na podeszwie z pianki BOOST. Dominującymi kolorami są morska zieleń oraz czerń. W ramach jesienno-zimowej serii EQT możemy się również spodziewać damskiej oraz męskiej kolekcji ubrań oraz akcesoriów.

Z okazji tej wyjątkowej premiery w warszawskim butiku Street Supply, mieszczącym się przy ul. Świętokrzyskiej 16, odbędzie się wydarzenie podczas którego można spodziewać się między innymi: ekspozycji archiwalnych modeli butów z linii EQT, wystawy plakatów wykonanych techniką kolażu przez ilustratorkę Beatę Śliwińską – Barrakuz czy też limitowanych koszulek autorska Zulu Kukiego.

Więcej informacji na temat wydarzenia już wkrótce na fanpage’u Street Supply.

Użyte tagi