adidas Originals x WSS x Hypetalk zapraszają na event P.O.D. Creative Space @Niebo!

Na przestrzeni ostatnich lat, zauważyć możemy zdecydowany wzrost eventów poświęconych tematyce streetwear&sneakers odbywających się w Polsce! Nie ukrywamy, że wspieramy tego typu wydarzenia, a goście w zamian otrzymują sporą dawkę inspiracji ale i rozrywki!

Creative Space @Niebo jest nawiązaniem do idei ”Great alone, better togerther!”. Kampania jest poświęcona świeżemu modelowi adidas Originals P.O.D. – hasło nawiązuję do 3 elementów podeszwy, a także technologii BOOST, Point of Deflection oraz pianki EVA. W projekt zaangażowano interesujące osoby pośród których każda z nich, jest związana z jego klimatem na swój sposób. Jest to PlanBe, Max Zarucki i Max Kabara z polskiej grupy Hypetalk, Aly Marcinkowska, Karol Poznański, Ania Augustynowicz oraz osoby związane z marką adidas takie jak Aga Stachurska, Romek Gelard oraz Hela Konkol.

Aby uczcić tegoroczne wydawnictwo adidas Originals P.O.D., marka nawiązała współpracę z Warsaw Sneaker Store oraz grupą Hypetalk! Event odbędzie się już w nadchodzący weekend 25 sierpnia. Organizatorzy przygotowali dla nas sporo rozrywki, a to dzięki warsztatom pod okiem Zulu Kukiego z pomocą wielu kreatywnych głów. W planach znajduję się także pop-up store WS2 – pierwsze 30 osób, które zakupi model P.O.D. otrzyma kolekcjonerskie pudełko, a także zestaw itemów! adidas Originals oferuję zapisy na klimatyczny wieczór w klubie Niebo, któremu będzie towarzyszyć zagraniczny line-up i szczególny klimat! Szczegóły możecie znaleźć na Instagramie @teamhypetalk, natomiast zapisy odbywają się za pośrednictwem dedykowanej strony.