adidas Originals = PHARRELL WILLIAMS Tennis Hu Icons

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

Kolaboracja z Pharrellem Williamsem to już stały element kolekcji adidas Originals. Tym razem amerykański wokalista, znany między innymi z młodzieńczego luzu i oryginalnego stylu, zainspirował się sportem. Tak powstał Tennis Hu – w całości zaprojektowany przez artystę, zmodernizowany but tenisowy, będący hołdem dla ikonicznego i klasycznego modelu Stan Smith.

471838

 

‘Hu’ to nie tylko linia adidas Originals zaprojektowana przez jednego z najsławniejszych amerykańskich twórców współczesnej muzyki. To przede wszystkim przyświecająca temu przedsięwzięciu idea, oparta na wierze w ludzi oraz poszanowaniu różnic kulturowych. Pharrell jest artystą, którego działaniom zawsze towarzyszy głęboka, znacząca narracja. Tym razem nie będzie inaczej. Nadchodzące kampanie inspirowane będą historiami, które artysta zbierał podróżując przez ostatni rok po najdalszych zakątkach świata.

Tennis Hu Icons to hołd oddany klasykom, który został wyrażony w dwóch kolorystykach, inspirowanych najsłynniejszymi modelami butów tenisowych adidas. Zielone detale nawiązują do ikonicznej kolorystyki słynnego modelu Stan Smith. Żółta podeszwa oraz złote zapiętki drugiej odsłony Tennis Hu to znaki rozpoznawcze Forest Hill – klasyka z 1970 roku.

W nowym modelu użyto najlepszych technologii adidas w nieco zaktualizowanej wersji. Przewiewna cholewka została wykonana z elastycznego materiału Primeknit. Charakterystyczna, wyraźna tekstura wierzchu buta kontynuowana jest na lekkiej podeszwie z pianki EVA. Model ten uzupełniają subtelne detale kolorystyczne oraz logotypy na języku i zapiętku, dzięki którym but zyskuje casualowego charakteru.

Obie letnie kolorystyki dostępne będą od 6 maja 2017 roku na stronie internetowej: adidasoriginals/pharrell oraz w wybranych sklepach stacjonarnych adidas.

Cena: 549 zł.