adidas Originals – Pharrell Williams „HU Holiday”

Najnowsza odsłona HU to ukłon w stronę fascynacji ludzką naturą, jej różnorodnością, kreatywnością i mocą. Największy wpływ na powstanie nowej linii Hu Holiday miało wzajemne oddziaływanie form organicznych i matematycznych, które można zaobserwować w otaczającym nas świecie. Klasyczne dla adidas Originals fasony ozdobiono graficznymi i geometrycznymi wzorami oraz naszywkami.

W męskiej odsłonie znajdziemy t-shirty, bluzy i spodnie typu firebird, bluzy z kapturem i kurtki w stylistyce coach. Z kolei odzież damska to przede wszystkim sportowe kroje w nowoczesnym i dziewczęcym wydaniu. Wszystkie propozycje utrzymane są w prostej, stonowanej kolorystyce. Charakteru nadają im detale – nadruki fullprint, naszywki w kształcie trójkątów oraz napisy w japońskim systemie pisma katakana. Uzupełnienie HU Holiday stanowią akcesoria, m.in.: cztery wersje plecaków o różnorodnych kształtach, czapki zimowe z pomponem oraz bucket hat.

Pharrell Williams umiejętnie połączył elementy sportowego stylu adidas Originals z klasyką i streetwearem, dodatkowo akcentując ich charakter wysmakowanymi szczegółami, które z pewnością docenią fani ulicznego stylu. Kolekcja HU Holiday pojawi się w sklepach już 17 listopada 2016 roku.