adidas Originals dostarcza kolejne kolorystyki wydania Falcon dla kobiet

Oferta niemieckiej marki jest dość różnorodna – adidas skupia uwagę wielu klientów na starszych modelach nierzadko modyfikując je ale i w dalszym ciągu rozwija nowe projekty. Przy tak znaczącej historii, inspiracji nie trzeba szukać zbyt długo, mimo że dzisiejszy rynek sneakersów jest nieustającym wyścigiem i konkurencją.

Po udanym debiucie damskiego wydania adidas Originals Falcon zaczerpniętego z modelu Falcon Dorf z 1997 roku, firma postanowiła wykorzystać potencjał sylwetki tworząc nowe kolorystyki. Od ich premiery nie minął nawet miesiąc, a informację wskazują na to, że do wydań Falcon dołączą dwie kolejne! Cholewka ”Light Granite” podobnie jak w przypadku ”Grey One” pozostaję w odcieniach jasnych szarości natomiast tym razem, towarzyszą jej pomarańczowe elementy. Podeszwa dominuję w odcieniu bieli z detalami szarości i zieleni. Jeśli jednak poszukujecie nieco bardziej odważnych kolorów – druga kolorystyka ”Mint Teal” może przypaść wam do gustu. Sylwetka została wykonana w kolorze miętowym wraz z odcieniami granatu, fioletu i różu. Podeszwa również nie należy do stonowanych – połączenie bieli, szarości, fuksji i koloru żółtego znacząco wyróżnia wydanie spośród pozostałych.

”Light Granite” pojawi się w sprzedaży już 6 września w niezmiennej cenie 399 zł za pośrednictwem strony adidas. Na tę chwilę nie potwierdzono konkretnej premiery ”Mint Teal” – z pewnością jednak trafi do sklepów już w najbliższych tygodniach.