A$AP Ferg i HEX oddają hołd zmarłemu A$AP Yamsowi.

Na minioną niedzielę przypadałyby 28 urodziny Stevena Rodriguez, znanego jako A$AP Yams, który był raperem i współzałożycielem nowojorskiego kolektywu A$AP Mob. Aby upamiętnić ten dzień, fundacja A$AP Foundation opublikowała krótką książkę A$AP Yams Gems, w której zostały zawarte tweety zmarłego artysty.

Producent akcesoriów HEX zaoferował swoje wsparcie produkując serię specjalnych etui A$AP Yams Legacy na iPhone 6 i 7. Specjalny event promujący książkę został zorganizowany w sklepie HEX w Los Angeles, pojawili się zarówno fani jak i członkowie Mob – A$AP Ferg i Marty Baller oraz matka Rodriguez’a, Tatianna Tati Paulino.

Impreza pomogła również zwrócić uwagę na cel fundacji A$AP Foundation, która stara się edukować młodzież na temat narkomanii, poprzez podnoszenie świadomości na temat zagrożeń związanych z ich używaniem i mieszaniem. Poprzez angażowanie młodych ludzi w różne projekty, A$AP Foundation stara się osiągnąć swój ostateczny cel – zapewnić im bezpieczeństwo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samej fundacji lub wesprzeć ją finansowo, zachęcamy do odwiedzenia ich oficjalnej strony.

Użyte tagi
, ,