A Bathing Ape świętuję 25 rocznicę kolekcją ”BAPE XXV”

Już na początku kwietnia, japońska marka zapowiadała świętowanie swojej 25 rocznicy. Historia A Bathing Ape sięga 1993 roku i choć pierwotnego właściciela nie ma już u boku marki, jego wkład w jej rozwój dał szansę na w dalszym ciągu – wzrastającą popularność.

Jak wnioskowano po zwiastunie zamieszczonym na stronie kilka tygodni temu, możemy spodziewać się celebrowania urodzin firmy, a tym samym wielu niespodzianek. Już teraz, marka podzieliła się szczegółami nadchodzącej kolekcji. Zawiera ona 25 wyselekcjonowanych produktów – są to m.in. bluzy dostępne w 4 wariantach kolorystycznych, we wzornictwie ”Shitizukamo” symbolizującym miasta w których znajdziemy sklepy BAPE. Poza tym, kolekcja oferuję również koszulki z trzema opcjami graficznymi do wyboru oraz drobne akcesoria w postaci zegara, etui na telefon czy breloczków.

 Bluzy będą w cenie 315 dolarów, koszulki zaś 72 dolarów. Pozostałe akcesoria będą wahać się między 20, a 160 dolarów. Premiera odbędzie się już 26 maja. Warto dodać, że jest to pierwsza część kolekcji więc z pewnością nie jest to jedyny projekt wokół rocznicy.