4 Your Eyes Only – Kto, gdzie i dlaczego?

Zobaczcie ciekawy materiał od naszych ludzi z Elade!


„Jakiś czas temu nasi ludzie z SNB wybrali się w podróż ze sklejką do Barcelony. Przywieźli ze sobą sporo dobrego materiału więc postanowiliśmy zrobić z tego użytek w postaci “4 Your Eyes Only”.

Kiedy w Polsce przeżywaliśmy ostatki zimy, chłopaki z SNB testowali klimatyczne miejscówki w poszukiwaniu konkretnych kadrów, w których będą mogli zrzucić kilka stylowych bombek. Taki był właśnie główny cel całej wycieczki – nagrać jak najwięcej dobrego materiału, który następnie ukaże się w filmie, nad którym pracują od ponad pół roku.

#4YOUREYESONLY to materiał, który nie skupia się na promowaniu najnowszej kolekcji, pomimo tego, że odbiorca znajdzie tam kilka produktów z wiosennego seta. Przede wszystkim chodzi o klimat i sporo luzu w kadrach, które ukazują atmosferę każdego pojedynczego dnia spędzonego na deskorolce, “paleniu dobrych bobków i picia barcelońskiego piwa” – Sebastian Zaleśkiewicz

W Barcelonie nie brakuje spotów na deskę. A co do miejscówek, które zostały ukazane w albumie… “Macba, Paral-lel, Forum, Universitat i nie pamiętam już gdzie jeszcze… Czasem po prostu zatrzymywaliśmy się bo przypadkiem napotykaliśmy jakiś spot. Głównie poruszaliśmy się tam na deskach – tak pięknie zbudowane jest to miasto.” – Sebastian Zaleśkiewicz.