W 2018 roku adidas zasypie nas nowościami

I nie wątpimy w to, że wśród nich znajdzie się miejsce dla zarówno nowych wariantów doskonale znanych już sylwetek oraz co najważniejsze, modeli zupełnie nowych. W chwili obecnej do sieci wyciekły informacje, które ujawniają trochę faktów na obu wspomnianych polach.

1231231

Po pierwsze już wiadomo, że adidas nie skończy swojej przygody z niesamowicie popularnym modelem Ultra Boost. Wręcz przeciwnie. Niemiecki gigant postanowił uwielbianą sylwetkę w odpowiedni sposób udoskonalić i w końcu zaproponować coś bardziej przystępnego dla oka niż nie do końca udane 3.0 (i jak się okazuje również 4.0, których cała paleta barw ma również pojawić się w następnym roku).

2222

UB Clima, bo tak nazwane zostały zapowiedziane sneakersy mają być najbardziej „oddychającym” butem w historii. Primeknitowa cholewka osadzona na podeszwie z niczym innym jak systemem BOOST do sprzedaży trafić ma przed następnymi wakacjami. Aktualnie ujawniono dwie wersje kolorystyczne. Triple White oraz Dark Grey.

2

Po drugie natomiast, do pokaźnej kolekcji dzieł adidasa dołączy również całkiem nowa sylwetka. adidas 24/7 Trainer do sprzedaży trafić mają już na samym początku 2018. Podobnie jak w przypadku UB wiadomo jak będą wyglądały dwa, z zapewne wielu przyszłych wariantów. Obuwie wyróżniać ma przede wszystkim nowy, unikatowy język, jak i inny system wiązania oraz wygląd klatki.

3

 

Użyte tagi
, , ,