10. urodziny Turbokolor i premiera kolekcji jesień/zima 2017

To było bardzo intensywne 10 lat dla tej polskiej marki. Wyprodukowali kilkanaście tysięcy produktów, przejechali pół świata i spotkali na swojej drodze wielu wyjątkowych ludzi. Teraz chce tym ludziom podziękować i z tej okazji zaprasza Was na urodziny połączone z premierą nowej kolekcji FW 17.

Impreza odbędzie się w warszawskim pubie Dwa Koła oraz warsztacie i sklepie RILIS przy ul. Tunelowej 2. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części – dzienna ruszy już o 14:00. Ferajna Barbershop zadba o fryzury i brody gości, a Francis Salvador z Caffeine Tattoo wydziara wszystkich zainteresowanych (liczba miejsc będzie ograniczona, a zapisy na listy ruszą o 14:00).

Przeprowadzony zostanie również konkurs – spośród wszystkich kochających swoje dwa lub cztery kolka, którzy zdążyli już przy nich popracować oraz przyjadą zaprezentować się na evencie, Turbokolor wybierze najciekawszy i nagrodzi kaskiem Biltwell, malowanym przez Pawła Swanskiego oraz pakietem ubrań. Swoje prace pokaże Majki z Rust n Fast oraz Pawel Swanski z Drawing Theatre. Okolicznościowe piwka dostarczy Alebrowar, będzie też grill.

O 18 rozpocznie się druga część urodzin – koktajle i whisky zaserwuje Jameson, a koncerty zagrają Fertile Hump i Eric Shoves Them In His Pockets.

Przez cały dzień będziecie mogli tez kupić ciuchy z najnowszej kolekcji Turbokolor FW 17.

Użyte tagi